Zarejestruj się    Przypomnij hasło
Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku.

Posnet Temo HS EJ, to przenośna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu. Wyposażono ją w wytrzymały akumulator polimerowy, który po jednorazowym ładowaniu zapewnia wydruk 50 000 wierszy paragonu.

Na uwagę zasługują również: gotowość na euro, duży, 2-liniowy niebieski wyświetlacz z regulacja jasności oraz szybki i cichy mechanizm drukujący.

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ współpracuje z komputerem w dwojaki sposób: za pomocą kabla USB lub bezprzewodowo przez Bluetooth.

Funkcjonalny desing, prosta obsługa i niewielkie gabaryty czynią z niej idealne urządzenia do pracy mobilnej.

Więcej
Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Pierwsza drukarka fiskalna z funkcją elektronicznego zapisu kopii paragonu.

Drukarka fiskalna Novitus Deon E, to połączenie nowoczesnej technologii i ergonomicznej budowy.

Została wyposażona przez producenta w dwa niebieskie, alfanumeryczne wyświetlacze oraz klawiaturę opartą na swithach.

Zastosowanie mechanizmu drukującego typu "clamshell" powoduje, że wymiana papieru w urządzeniu odbywa się na zasadzie "wrzuć i pracuj".

Drukarka komunikuj się z komputerem za pomocą złącz RS-232 lub USB.

Novitus Deon E wspiera akceptację kart płatniczych, współpracuje z pinpadem, oraz systemami doładowania pre-paid.

Więcej
Drukarka fiskalna Elzab Mera E

Drukarka fiskalna Elzab Mera E

Wysokiej klasy drukarka fiskalna, z funkcją łatwej wymiany papieru easy load.

Elzab Mera E, to urządzenie fiskalne, które realizuje zapis kopii paragonów na elektronicznym nośniku danych. Została wyposażona w funkcję prostej wymiany papieru (easy load).

Możliwość zaprogramowania bardzo dużej bazy towarowej sprawia, że drukarka idealnie sprawdzi się w składach, hurtowaniach, hipermarketach, supermarketach i innych placówkach o szerokim asortymencie.

Urządzenie to gwarantuje komfortowe warunki pracy, dzięki szybkiemu wydrukowi paragonów (32 linie/s) dwóm protokołom komunikacyjnym i obcinaczowi papieru.

Więcej
Drukarka fiskalna Novitus Delio E

Drukarka fiskalna Novitus Delio E

Funkcjonalna, nowoczesna drukarka fiskalna, z możliwością wydruku faktur VAT.

Drukarka fiskalna Novitus Delio E została wyposażona w mechanizm elektronicznego zapisu kopii paragonów - dane wydruków zapisują się karcie SD.

Drukarka ta daje możliwość obsługi systemów kart stałego klienta oraz płatności kartami.

Urządzenie dedykowane jest do wszystkich punktów handlowych, które wyposażone są w system komputerowy.

Niezwykłe cechy tej drukarki z pewnością zostaną docenione przez placówki o dużym asortymencie i natężeniu ruchu klientów - supermarkety, hipermarkety, hurtownie itp.

Więcej
Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Drukarka fiskalna z kopią elektroniczną i funkcją zaprogramowania dowolnej waluty.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ to urządzenie, które posiada funkcję współpracy z komputerem, wydruku faktur, zmiany waluty ewidencyjnej oraz monitora transakcji (która umożliwia współpracę z systemami video-monitoringu sklepowego).

Posnet Thermal HS EJ znajdzie zastosowanie w sieciach przemysłowych oraz usługowo - handlowych (hipermarkety, supermarkety), sklepach kosmetycznych, odzieżowych, hotelach, szpitalach i przychodniach, hurtowniach, kinach, teatrach, salonach motoryzacyjnych, i wielu innych.

Więcej

Novitus Bono E

Novitus Bono E

W ofercie Novitusa pojawiła się mała drukarka stacjonarna z elektroniczną kopią paragonu - Novitus Bono E. Duży wyświetlacz klienta oraz szybki i cichy mechanizm drukujący to dodatkowe atuty urządzenia.

WIĘCEJ

Posnet Thermal HD

Posnet Thermal HD

W ofercie firmy Posnet pojawiła się nowa drukarka - Thermal HD. Została ona stworzona z myślą o zwiększeniu wydajności stanowiska kasowego oraz ułatwieniu zarządzania placówką handlową.

WIĘCEJ

Zakup kasy rezerwowej

Zakup kasy rezerwowej

O zakupie kasy rezerwowej decyduje Podatnik. Warto jednak pamiętać, że w przypadku awarii podstawowej kasy fiskalnej i braku rezerwowej, nie można prowadzić sprzedaży towarów i usług.

WIĘCEJ

Ulga na zakup kasy

Ulga na zakup kasy

Podatnikom mającym obowiązek zakupu urządzenia fiskalnego, przysługuje odliczenie w wysokości 90% ceny zakupy (nie więcej jednak niż 700 zł) każdej z kas.

WIĘCEJ

Aktualności

3 stycznia 2012

Posnet wprowadza do oferty małe monitory dotykowe 7"

Firma Posnet Polska S.A., dystrybutor produktów Elo TouchSystems, wprowadziła do oferty małe monitory dotykowe o przekątnej ekranu 7".

Posnet wprowadza do oferty małe monitory dotykowe 7"

Wraz z Nowym Rokiem oferta firmy Posnet została poszerzona o małe monitory dotykowe Elo TouchSystems, z przekątną ekranu 7". Urządzenie  dostępne jest w dwóch wersjach - AccuTouch (z ekranem dotykowym) oraz bez dotyku. Monitor został zaprojektowany w taki sposób, by jako dodatkowe akcesorium, mógł pracować z popularnymi modelami terminali z serii B, C oraz D.
Model 0700L wyposażony jest w emulator karty graficznej i złącze USB. Platforma DisplayLink obsługiwana jest w systemach Windows, Linux i Mac.
Monitor Elo TouchSystems  0700L można przymocować do terminali, za pomocą dostępnych w opcji uchwytów montażowych.

WIĘCEJ

2 stycznia 2012

Nowe monitory dotykowe w ofercie Posnet - Elo TouchSystems 2201L

Firma Posnet Polska S.A. wprowadziła do oferty monitorów dotykowych Elo TouchSystems nowy model 2201L, który idealnie sprawdzi się w punktach samoobsługowych, czy kioskach informacyjnych.

Nowe monitory dotykowe w ofercie Posnet - Elo TouchSystems 2201L

Z dniem 02.01.2012 firma Posnet Polska S.A. wprowadziła do oferty nowy monitor dotykowy - Elo Touchsystems 2201L. To urządzenie, którego cechami charakterystycznymi są: nowoczesna stylistyka, wysokie parametry obrazu, wytrzymała konstrukcja zabezpieczona przed zalaniem, wbudowane głośniki oraz możliwość wyboru technologii dotykowych między iTouch a IntelliTouch Plus. Pierwsza, to kolejny etap rozwoju rozwoju technologii dotykowych, które bazują na pochłanianiu fal ultradźwiękowych, rozpraszanych po powierzchni ekranu wykonanej ze szkła (SAW). Wersja iTouch Plus potrafi dodatkowo, obsłużyć dwa jednoczesne punkty dotyku (dual-touch).
Opcjonalnym wyposażeniem monitora jest czytnik kart magnetycznych i kamera internetowa. Niewątpliwym atutem monitora dotykowego Elo 2201L jest zaawansowany technologicznie ekran typu LED, który pracuje w rozdzielczości Full HD.

WIĘCEJ

29 grudnia 2011

Urządzenia marki Novitus na wystawie "W dobrej formie" w Bibliotece Narodowej

W organizowanej przez Urząd Patentowy RP wystawie „W dobrej formie”, wśród prezentowanych eksponatów, znalazły się także urządzenia Novitus: Delio Prime E, Nano E, Soleo Plus E.

Urządzenia marki Novitus na wystawie "W dobrej formie" w Bibliotece Narodowej

W dniu 28 grudnia 2011 r. odbyła się ceremonia oficjalnego otwarcia wystawy „W dobrej formie”, organizowanej przez Urząd Patentowy RP. Wystawa jest czynna dla odwiedzających od 20 grudnia 2011 do 15 stycznia 2012, w Bibliotece Narodowej przy al. Niepodległości 213 w Warszawie.
Wystawa ma na celu prezentację i promocję osiągnięć najlepszych, współczesnych polskich projektantów. Wśród wystawców znajdują się nie tylko duże firmy, czy mniejsze studia projektowe, ale też projektanci indywidualni.
Urządzenia marki Novitus zostały docenione jako produkty łączące w sobie funkcjonalność oraz walory artystyczne, które nie odbiegającą od trendów i standardów światowych.

WIĘCEJ

21 grudnia 2011

VIII Ranking Urzędów Skarbowych „Dziennika Gazety Prawnej

„Dziennik Gazeta Prawna” pod patronatem Ministerstwa Finansów oraz Ernst & Young wybrał najlepsze urzędy skarbowe.

VIII Ranking Urzędów Skarbowych „Dziennika Gazety Prawnej

„Dziennik Gazeta Prawna” przedstawił wyniki VIII edycji Rankingu Urzędów Skarbowych. Ocenie punktowej, pod względem efektywności i skuteczności, poddano 401 urzędów skarbowych z całej Polski, 4 ośrodki Krajowej Informacji Podatkowej oraz 16 Izb Skarbowych.
Urzędy Skarbowe oceniane były w czterech podkategoriach: wyspecjalizowane, duże, średnie i małe. Przyznana została także nagroda specjalna dla urzędów, które w generalnej klasyfikacji zdobyły najwięcej punktów.

WIĘCEJ

20 grudnia 2011

Kolektory danych CPT 8200 oraz Unitech HT660e poszerzają ofertę Elzab

Elzab wprowadził do oferty kolektorów danych dwa pyłoszczelne i wodoodporne modele: CPT 8200 oraz Unitech HT 660e.

Kolektory danych CPT 8200 oraz Unitech HT660e poszerzają ofertę Elzab

Kolektor danych CPT 8200 jest urządzeniem o wyjątkowo niskim zużyciu energii, dzięki czemu może pracować nieprzerwanie nawet przez 100 godzin. Wyposażony jest w duży wyświetlacz, odporną na upadki obudowę, normę IP54 (pyłoszczelność i wodoodporność), 32-bitowy procesor, pojemną pamięć RAM 4MB oraz Flash 8MB, porty RS232, USB lub opcjonalnie WiFi oraz Bluetooth. Znajdzie zastosowanie w placówkach handlowych, magazynach, czy służbie zdrowia.

WIĘCEJ
16


POROZMAWIAJ Z KONSULTANTEM
Warszawa
Telefon
22 250 16 20
POLEĆ ZNAJOMYM


twitter.com    facebook.com    blip.pl
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Aktualności

Informacje z branży fiskalnej: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wiadomości z rynku.

Artykuły

Artykuły branżowe dotyczące kas i drukarek fiskalnych.

Firmy

Sprawdzeni dostawcy kas i drukarek fiskalnych w Twoim mieście.

Kasy fiskalne

Kasy fiskalne Elzab, Posnet, Novitus odpowiednie dla Twojej firmy.

Drukarki fiskalne

Drukarki fiskalne Elzab, Novitus, Posnet odpowiednie dla Twojej firmy.

Prawo

Kwestie formalne i prawne dotyczące kas i drukarek fiskalnych.

Porady

Sprawdzone i praktyczne porady do zastosowania w Twojej firmie.

Kursy

JUŻ WKRÓTCE: Praktyczne i teoretyczne kursy i szkolenia on-line.

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące branży fiskalnej.

Forum

JUŻ WKRÓTCE: Forum dla producentów, dealerów i użytkowników sprzętu fiskalnego.

Download

Pliki do pobrania: instrukcje obsługi, foldery produktowe, zdjęcia i wiele więcej.

Kontakt

Pełne dane kontaktowe: telefon, fax, mail, formularz kontaktowy i inne.

 
Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.