Zarejestruj się    Przypomnij hasło
Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku.

Posnet Temo HS EJ, to przenośna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu. Wyposażono ją w wytrzymały akumulator polimerowy, który po jednorazowym ładowaniu zapewnia wydruk 50 000 wierszy paragonu.

Na uwagę zasługują również: gotowość na euro, duży, 2-liniowy niebieski wyświetlacz z regulacja jasności oraz szybki i cichy mechanizm drukujący.

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ współpracuje z komputerem w dwojaki sposób: za pomocą kabla USB lub bezprzewodowo przez Bluetooth.

Funkcjonalny desing, prosta obsługa i niewielkie gabaryty czynią z niej idealne urządzenia do pracy mobilnej.

Więcej
Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Pierwsza drukarka fiskalna z funkcją elektronicznego zapisu kopii paragonu.

Drukarka fiskalna Novitus Deon E, to połączenie nowoczesnej technologii i ergonomicznej budowy.

Została wyposażona przez producenta w dwa niebieskie, alfanumeryczne wyświetlacze oraz klawiaturę opartą na swithach.

Zastosowanie mechanizmu drukującego typu "clamshell" powoduje, że wymiana papieru w urządzeniu odbywa się na zasadzie "wrzuć i pracuj".

Drukarka komunikuj się z komputerem za pomocą złącz RS-232 lub USB.

Novitus Deon E wspiera akceptację kart płatniczych, współpracuje z pinpadem, oraz systemami doładowania pre-paid.

Więcej
Drukarka fiskalna Elzab Mera E

Drukarka fiskalna Elzab Mera E

Wysokiej klasy drukarka fiskalna, z funkcją łatwej wymiany papieru easy load.

Elzab Mera E, to urządzenie fiskalne, które realizuje zapis kopii paragonów na elektronicznym nośniku danych. Została wyposażona w funkcję prostej wymiany papieru (easy load).

Możliwość zaprogramowania bardzo dużej bazy towarowej sprawia, że drukarka idealnie sprawdzi się w składach, hurtowaniach, hipermarketach, supermarketach i innych placówkach o szerokim asortymencie.

Urządzenie to gwarantuje komfortowe warunki pracy, dzięki szybkiemu wydrukowi paragonów (32 linie/s) dwóm protokołom komunikacyjnym i obcinaczowi papieru.

Więcej
Drukarka fiskalna Novitus Delio E

Drukarka fiskalna Novitus Delio E

Funkcjonalna, nowoczesna drukarka fiskalna, z możliwością wydruku faktur VAT.

Drukarka fiskalna Novitus Delio E została wyposażona w mechanizm elektronicznego zapisu kopii paragonów - dane wydruków zapisują się karcie SD.

Drukarka ta daje możliwość obsługi systemów kart stałego klienta oraz płatności kartami.

Urządzenie dedykowane jest do wszystkich punktów handlowych, które wyposażone są w system komputerowy.

Niezwykłe cechy tej drukarki z pewnością zostaną docenione przez placówki o dużym asortymencie i natężeniu ruchu klientów - supermarkety, hipermarkety, hurtownie itp.

Więcej
Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Drukarka fiskalna z kopią elektroniczną i funkcją zaprogramowania dowolnej waluty.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ to urządzenie, które posiada funkcję współpracy z komputerem, wydruku faktur, zmiany waluty ewidencyjnej oraz monitora transakcji (która umożliwia współpracę z systemami video-monitoringu sklepowego).

Posnet Thermal HS EJ znajdzie zastosowanie w sieciach przemysłowych oraz usługowo - handlowych (hipermarkety, supermarkety), sklepach kosmetycznych, odzieżowych, hotelach, szpitalach i przychodniach, hurtowniach, kinach, teatrach, salonach motoryzacyjnych, i wielu innych.

Więcej

Novitus Bono E

Novitus Bono E

W ofercie Novitusa pojawiła się mała drukarka stacjonarna z elektroniczną kopią paragonu - Novitus Bono E. Duży wyświetlacz klienta oraz szybki i cichy mechanizm drukujący to dodatkowe atuty urządzenia.

WIĘCEJ

Posnet Thermal HD

Posnet Thermal HD

W ofercie firmy Posnet pojawiła się nowa drukarka - Thermal HD. Została ona stworzona z myślą o zwiększeniu wydajności stanowiska kasowego oraz ułatwieniu zarządzania placówką handlową.

WIĘCEJ

Zakup kasy rezerwowej

Zakup kasy rezerwowej

O zakupie kasy rezerwowej decyduje Podatnik. Warto jednak pamiętać, że w przypadku awarii podstawowej kasy fiskalnej i braku rezerwowej, nie można prowadzić sprzedaży towarów i usług.

WIĘCEJ

Ulga na zakup kasy

Ulga na zakup kasy

Podatnikom mającym obowiązek zakupu urządzenia fiskalnego, przysługuje odliczenie w wysokości 90% ceny zakupy (nie więcej jednak niż 700 zł) każdej z kas.

WIĘCEJ

Aktualności

21 stycznia 2013

Produkty Elzab S. A. nagrodzone tytułem „Innowacja Roku 2012”

Nowa sprawdzarka cen oraz wago-skaner Saturn 2 dostępne w ofercie polskiej firmy Elzab S. A., zostały wyróżnione podczas Targów Wyposażenia, Technologii i Usług Dla Handlu RetailShow 2012.

Produkty Elzab S. A. nagrodzone tytułem „Innowacja Roku 2012”

W trakcie dwóch dni imprezy zaprezentowało się blisko 120 firm, które oferowały rozwiązania dla handlu. Pośród nich znalazły się m. in. firmy specjalizujące się w kompletnym wyposażeniu i designie sklepów, producenci i dystrybutorzy urządzeń fiskalnych i wag, producenci urządzeń chłodniczych, firmy oferujące rozwiązania IT dla handlu, systemy zabezpieczeń i ochrony, Digital Signage i reklamę w miejscu sprzedaży, programy lojalnościowe, usługi outsourcingowe, usługi doradcze i consultingowe.

WIĘCEJ

17 stycznia 2013

"Wyprawa pod K10" - premiera nowej kasy fiskalnej Elzab

16 stycznia, w warszawskim hotelu Gromada, miała miejsce rynkowa premiera nowej kasy fiskalnej Elzab K10. Jest to pierwsze urządzenie z panelem dotykowym TFT, dedykowane zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych.

"Wyprawa pod K10" - premiera nowej kasy fiskalnej Elzab

Redakcja fiskalne.com miała okazję uczestniczyć w premierowej prezentacji kasy fiskalnej Elzab K10 i wraz z obecnymi na spotkaniu dealerami poznać zalety nowego, mającego się już wkrótce pojawić w ofercie firmy Elzab S. A. urządzenia.

WIĘCEJ

14 stycznia 2013

Kolejna edycja akcji „Weź paragon”

Od 14 stycznia do 24 lutego 2013 r. będzie trwała kolejna edycja akcji organizowanej przez Ministerstwo Finansów „ Weź paragon”. W trakcie jej trwania kontrolerzy skarbowi będą sprawdzać prawidłowe ewidencjonowanie sprzedaży na kasach fiskalnych w miejscowościach turystycznych i przypominać o obowiązku wydawania paragonów przy każdej transakcji.

Kolejna edycja akcji „Weź paragon”

Przewodnim celem akcji jest przekazywanie podatnikom informacji o korzyściach, jakie płyną z posiadania paragonu. Wydanie paragonu punkcie handlowym lub usługowym (sklep, kiosk, restauracja, hotel) ma duże znaczenie zarówno dla kupującego, sprzedającego, jak i innych podatników.

WIĘCEJ

10 stycznia 2013

Kasa fiskalna Novitus Sento E otrzymała godło Innowacja Roku 2012

Kasa fiskalna produkowana przez firmę Comp S. A. została wyróżniona godłem Innowacja Roku 2012, marka Novitus otrzymała natomiast tytuł Laureata konkursu. Kasa Novitus Sento E została doceniona przez Kapitułę konkursu, za połączenie w małym urządzeniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz bogatej funkcjonalności.

Kasa fiskalna Novitus Sento E otrzymała godło Innowacja Roku 2012

Ogólnopolski Program "Innowacja Roku" ma charakter konkursowy. Jego celem jest promocja idei innowacyjności, nowoczesnych, oryginalnych i unikalnych, stymulowanie przedsiębiorstw w kierunku rozwoju innowacyjnej myśli technologicznej. Do zadań konkursu należy penetracja rynku, pod kątem wyszukiwania, a następnie wytypowania innowacyjnych wyrobów i technologii, które po poddaniu ocenie otrzymują certyfikat „Innowacja Roku”.

WIĘCEJ

21 grudnia 2012

Kasa fiskalna Novitus Nano E L otrzymała rekomendację Stowarzyszenia „KIEROWCA.PL”

Kasa fiskalna Novitus Nano E L, produkowana przez firmę Comp S. A. otrzymała rekomendację Stowarzyszenia „KIEROWCA.PL”, jako najlepsze urządzenie fiskalne dedykowane szkołom nauki jazdy.

Kasa fiskalna Novitus Nano E L otrzymała rekomendację Stowarzyszenia „KIEROWCA.PL”

Kasa Nano E, dostępna obecnie również w wersji „L” – dedykowanej ośrodkom szkolenia kierowców – to urządzenie wyposażone w elektroniczny zapis kopii paragonów na karcie pamięci SD. Jedna karta wystarczy nawet na kilka lat pracy kasy. Karta o pojemności 2GB może pomieścić ponad milion paragonów 30-to liniowych (sprzedaż ok. 7 towarów).

WIĘCEJ
4


POROZMAWIAJ Z KONSULTANTEM
Warszawa
Telefon
22 250 16 20
POLEĆ ZNAJOMYM


twitter.com    facebook.com    blip.pl
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Aktualności

Informacje z branży fiskalnej: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wiadomości z rynku.

Artykuły

Artykuły branżowe dotyczące kas i drukarek fiskalnych.

Firmy

Sprawdzeni dostawcy kas i drukarek fiskalnych w Twoim mieście.

Kasy fiskalne

Kasy fiskalne Elzab, Posnet, Novitus odpowiednie dla Twojej firmy.

Drukarki fiskalne

Drukarki fiskalne Elzab, Novitus, Posnet odpowiednie dla Twojej firmy.

Prawo

Kwestie formalne i prawne dotyczące kas i drukarek fiskalnych.

Porady

Sprawdzone i praktyczne porady do zastosowania w Twojej firmie.

Kursy

JUŻ WKRÓTCE: Praktyczne i teoretyczne kursy i szkolenia on-line.

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące branży fiskalnej.

Forum

JUŻ WKRÓTCE: Forum dla producentów, dealerów i użytkowników sprzętu fiskalnego.

Download

Pliki do pobrania: instrukcje obsługi, foldery produktowe, zdjęcia i wiele więcej.

Kontakt

Pełne dane kontaktowe: telefon, fax, mail, formularz kontaktowy i inne.

 
Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.