Zarejestruj się    Przypomnij hasło
Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku.

Posnet Temo HS EJ, to przenośna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu. Wyposażono ją w wytrzymały akumulator polimerowy, który po jednorazowym ładowaniu zapewnia wydruk 50 000 wierszy paragonu.

Na uwagę zasługują również: gotowość na euro, duży, 2-liniowy niebieski wyświetlacz z regulacja jasności oraz szybki i cichy mechanizm drukujący.

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ współpracuje z komputerem w dwojaki sposób: za pomocą kabla USB lub bezprzewodowo przez Bluetooth.

Funkcjonalny desing, prosta obsługa i niewielkie gabaryty czynią z niej idealne urządzenia do pracy mobilnej.

Więcej
Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Pierwsza drukarka fiskalna z funkcją elektronicznego zapisu kopii paragonu.

Drukarka fiskalna Novitus Deon E, to połączenie nowoczesnej technologii i ergonomicznej budowy.

Została wyposażona przez producenta w dwa niebieskie, alfanumeryczne wyświetlacze oraz klawiaturę opartą na swithach.

Zastosowanie mechanizmu drukującego typu "clamshell" powoduje, że wymiana papieru w urządzeniu odbywa się na zasadzie "wrzuć i pracuj".

Drukarka komunikuj się z komputerem za pomocą złącz RS-232 lub USB.

Novitus Deon E wspiera akceptację kart płatniczych, współpracuje z pinpadem, oraz systemami doładowania pre-paid.

Więcej
Drukarka fiskalna Elzab Mera E

Drukarka fiskalna Elzab Mera E

Wysokiej klasy drukarka fiskalna, z funkcją łatwej wymiany papieru easy load.

Elzab Mera E, to urządzenie fiskalne, które realizuje zapis kopii paragonów na elektronicznym nośniku danych. Została wyposażona w funkcję prostej wymiany papieru (easy load).

Możliwość zaprogramowania bardzo dużej bazy towarowej sprawia, że drukarka idealnie sprawdzi się w składach, hurtowaniach, hipermarketach, supermarketach i innych placówkach o szerokim asortymencie.

Urządzenie to gwarantuje komfortowe warunki pracy, dzięki szybkiemu wydrukowi paragonów (32 linie/s) dwóm protokołom komunikacyjnym i obcinaczowi papieru.

Więcej
Drukarka fiskalna Novitus Delio E

Drukarka fiskalna Novitus Delio E

Funkcjonalna, nowoczesna drukarka fiskalna, z możliwością wydruku faktur VAT.

Drukarka fiskalna Novitus Delio E została wyposażona w mechanizm elektronicznego zapisu kopii paragonów - dane wydruków zapisują się karcie SD.

Drukarka ta daje możliwość obsługi systemów kart stałego klienta oraz płatności kartami.

Urządzenie dedykowane jest do wszystkich punktów handlowych, które wyposażone są w system komputerowy.

Niezwykłe cechy tej drukarki z pewnością zostaną docenione przez placówki o dużym asortymencie i natężeniu ruchu klientów - supermarkety, hipermarkety, hurtownie itp.

Więcej
Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ

Drukarka fiskalna z kopią elektroniczną i funkcją zaprogramowania dowolnej waluty.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HS EJ to urządzenie, które posiada funkcję współpracy z komputerem, wydruku faktur, zmiany waluty ewidencyjnej oraz monitora transakcji (która umożliwia współpracę z systemami video-monitoringu sklepowego).

Posnet Thermal HS EJ znajdzie zastosowanie w sieciach przemysłowych oraz usługowo - handlowych (hipermarkety, supermarkety), sklepach kosmetycznych, odzieżowych, hotelach, szpitalach i przychodniach, hurtowniach, kinach, teatrach, salonach motoryzacyjnych, i wielu innych.

Więcej

Novitus Bono E

Novitus Bono E

W ofercie Novitusa pojawiła się mała drukarka stacjonarna z elektroniczną kopią paragonu - Novitus Bono E. Duży wyświetlacz klienta oraz szybki i cichy mechanizm drukujący to dodatkowe atuty urządzenia.

WIĘCEJ

Posnet Thermal HD

Posnet Thermal HD

W ofercie firmy Posnet pojawiła się nowa drukarka - Thermal HD. Została ona stworzona z myślą o zwiększeniu wydajności stanowiska kasowego oraz ułatwieniu zarządzania placówką handlową.

WIĘCEJ

Zakup kasy rezerwowej

Zakup kasy rezerwowej

O zakupie kasy rezerwowej decyduje Podatnik. Warto jednak pamiętać, że w przypadku awarii podstawowej kasy fiskalnej i braku rezerwowej, nie można prowadzić sprzedaży towarów i usług.

WIĘCEJ

Ulga na zakup kasy

Ulga na zakup kasy

Podatnikom mającym obowiązek zakupu urządzenia fiskalnego, przysługuje odliczenie w wysokości 90% ceny zakupy (nie więcej jednak niż 700 zł) każdej z kas.

WIĘCEJ

Aktualności

30 listopada 2012

Twoja firma osiągnęła obroty powyżej 20 000 zł? Musisz kupić kasę fiskalną

Minister Finansów ogłosił w dniu 29.11.2012 Rozporządzenie w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących. Rozporządzenie wejdzie w życie 01.01.2013 r. i ma w założeniu unormować kwestię zwolnień z obowiązku stosowania kas fiskalnych w latach 2013-2014.

Bez zmian pozostawiono zapis regulujący ramowo kwestie związane ze stosowaniem kas rejestrujących - podatnicy dokonujący sprzedaży na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz rolników ryczałtowych są obowiązani prowadzić ewidencję obrotu i kwot podatku należnego przy zastosowaniu kas fiskalnych. Z obowiązku posiadania urządzenia fiskalnego zwolnione są firmy, które prowadzą sprzedaż towarów lub usług na rzecz przedsiębiorców i dokumentują wykonanie usługi wystawieniem faktury VAT. Ponadto w kasę fiskalną nie musza zaopatrywać się sprzedający mniej niż 50 usług rocznie, dla mniej niż 20 odbiorców oraz osoby, które otrzymują zapłatę za towar lub usługę w formie przelewu o jednoznacznym tytule, określającym co jest przedmiotem sprzedaży.

WIĘCEJ

16 listopada 2012

Trzy nowe modele kolektorów w ofercie Elzab S.A.

Firma Elzab S. A. wprowadziła do oferty kolektorów trzy nowe modele - CP30, Motorola MC9190-G oraz Argox PT-90.

Trzy nowe modele kolektorów w ofercie Elzab S.A.

Kolektor danych CP30 jest kompaktowym, przenośnym komputerem, który idealnie sprawdzi się w pracy handlowców mobilnych, czy usług kurierskich, instytucjach rządowych oraz służbie zdrowia. Urządzenie cechuje: prostota obsługi, lekka, kompaktowa obudowa, duży, kolorowy wyświetlacz, mocny procesor oraz wyjątkowo duża ilość pamięci z możliwością jej rozszerzenia poprzez gniazdo kart pamięci microSD. Kolektor może pracować w sieci bezprzewodowej WWLAN, co pozwala na przesył danych w czasie rzeczywistym. CP30 pracuje w oparciu o system Windows Mobile 6.5. Kolektor wyposażony jest w wydajny akumulator 2200mA.

WIĘCEJ

16 listopada 2012

Novitus Sento E - nowość w ofercie Comp S. A.

W ofercie firmy Comp S. A. pojawiła się nowa kasa fiskalna dedykowana do małych i średnich punktów handlowo-usługowych - Novitus Sento E.

Novitus Sento E - nowość w ofercie Comp S. A.

Kasa fiskalna Novitus Sento E to bardzo nowoczesne urządzenie, które doskonale sprawdzi się w małych i średnich punktach handlowo-usługowych. Kasa realizuje zapis kopii paragonów fiskalnych na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Mała i ergonomiczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność, która do tej pory charakteryzowała urządzenia z segmentu dużych kas systemowych. Urządzenie fiskalne dzięki dużej bazie towarowej, komunikacji on-line z komputerem, licznym złączom komunikacyjnym daje możliwość stworzenia zaawansowanego systemu sprzedaży dla średniego sklepu.

WIĘCEJ

15 października 2012

Posnet Polska S. A. wprowadza do oferty nową drukarkę fiskalną

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD, która uzupełniła ofertę polskiego producenta, została stworzona z myślą o zwiększeniu wydajności stanowiska kasowego oraz ułatwieniu zarządzania placówką handlową.

Posnet Polska S. A. wprowadza do oferty nową drukarkę fiskalną

Drukarka fiskalna Posnet Thermal HD dostępna jest w dwóch wersjach konstrukcyjnych wyświetlacza LCD: standardowym oraz wolnostojącym. Urządzenie zostało wyposażone w nowoczesny i bardzo wytrzymały mechanizm drukujący (żywotność 150 km) z ceramicznym obcinaczem papieru w standardzie, który pozwala na wydruk z prędkością do 47 linii/s, a wrzutowy system drop in zapewnia wymianę papieru w kilka sekund. Użytkownik ma możliwość umieszczenia w nagłówku i stopce paragonu fiskalnego, faktury i wydruku niefiskalnego dowolnej, czarno-białej grafiki. Może to być np. logo sklepu, grafika okolicznościowa lub reklama. Drukarka obsługuje standardowe kody 2D: QR Code, Aztec, Data Matrix, PDF 417. Inne unikatowe funkcje to: ethernet z równoczesną obsługą kilku usług na różnych portach TCP oraz konfigurowalne napięcie sterowania szufladą.

WIĘCEJ

11 października 2012

Nowe czytniki kodów kreskowych w ofercie Elzab

Do oferty firmy Elzab wprowadzono dwa nowe modele skanerów kodów kreskowych: ręczny Z-3100 oraz do zabudowy Zebex Z-6182 Shikra

Nowe czytniki kodów kreskowych w ofercie Elzab

Skaner kodów kreskowych Z-3100 jest wyjątkowo ergonomicznym i lekkim urządzeniem typu linear imager. Posiada doskonałe parametry skanowania. Ma możliwość pracy w dwóch trybach: automatycznym lub przy użyciu dużego, wygodnego przycisku. Czytnik idealnie sprawdzi się w małych sklepach oraz jako uzupełnienie czytników wysokowydajnych w hipermarketach.

WIĘCEJ
5


POROZMAWIAJ Z KONSULTANTEM
Warszawa
Telefon
22 250 16 20
POLEĆ ZNAJOMYM


twitter.com    facebook.com    blip.pl
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Aktualności

Informacje z branży fiskalnej: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wiadomości z rynku.

Artykuły

Artykuły branżowe dotyczące kas i drukarek fiskalnych.

Firmy

Sprawdzeni dostawcy kas i drukarek fiskalnych w Twoim mieście.

Kasy fiskalne

Kasy fiskalne Elzab, Posnet, Novitus odpowiednie dla Twojej firmy.

Drukarki fiskalne

Drukarki fiskalne Elzab, Novitus, Posnet odpowiednie dla Twojej firmy.

Prawo

Kwestie formalne i prawne dotyczące kas i drukarek fiskalnych.

Porady

Sprawdzone i praktyczne porady do zastosowania w Twojej firmie.

Kursy

JUŻ WKRÓTCE: Praktyczne i teoretyczne kursy i szkolenia on-line.

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące branży fiskalnej.

Forum

JUŻ WKRÓTCE: Forum dla producentów, dealerów i użytkowników sprzętu fiskalnego.

Download

Pliki do pobrania: instrukcje obsługi, foldery produktowe, zdjęcia i wiele więcej.

Kontakt

Pełne dane kontaktowe: telefon, fax, mail, formularz kontaktowy i inne.

 
Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.